auto MOTOL BENI
Severní 321, 252 25  Ořech - Praha západ
Ford

Kariéra v AMB Praha

Skladník
Požadujeme:
  • odborné vyučení bez maturity
  • schopnost převzít hmotnou odpovědnost
  • ​pečlivost
  • znalost práce na PC
Náplň práce:
  • Realizace objednávek náhradních dílů dle požadavků přejímacího technika nebo dle našich odběratelů
  • Kontrola správnosti dodávky, včetně fyzického stavu
  • Uskladňování a identifikace shodných dílů ve skladové evidenci
  • Odpovědnost za uskladnění nesprávných dodávek v odděleném a označeném prostoru
  • Vedení evidence vratných dílů (AT díly)
  • Vedení evidence reklamací dodaných produktů, včetně záznamů o průběhu resp. uzavření reklamace
  • Výdej příslušných dílů na základě požadavku přejímacího technika nebo mistra dílen
  • Odepisování vydaných dílů ze skladové evidence k příslušné zakázce
  • Řízení skladové evidence podle identifikačních prvků a čísel náhradních dílů
  • Udržování prostorů skladu, včetně prostorů přilehlých neustále v čistotě a pořádku
  • Vedení záznamů o aktivních reklamacích
  • Provádění pravidelné inventarizace skladových zásob
  • Přejímání hmotné odpovědnosti za svěřené prostředky

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv a práci v příjemném, moderním prostředí
  • příspěvek na stravování - stravování v závodní jídelně
  • kartu do sportovního zařízení JEREMI
  • práci na plný úvazek s nástupem ihned

Životopisy zasílejte na email: hribova.veronika@fordamb.cz

Automechanik
Požadujeme:
  • řidičský průkaz min. sk. B
  • odolnost vůči stresu a zvládání pracovního tempa
  • trestní bezúhonnost
Výhodou:
  • praxe v oboru
  • zkušenosti s prací s diagnostikou
Nabízíme:
  • velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování
  • práci s nejmodernější automobilovou technikou
  • odborná školení s certifikací Ford

Servisní technik karosárna/ lakovna
Požadujeme:
  • odborné vyučení s maturitou
  • zkušenosti s prací s PC
Výhodou:
Nabízíme:
kartu do sportovního zařízení JEREMIpráci na plný úvazek s nástupem ihnedŽivotopisy zasílejte na email: hribova.veronika@fordamb.cz
Zavolat